Září 2015

Nový člen rodiny

18. září 2015 v 6:00 | Thelokin |  Novinky

Před delší dobou na náš ranch přijel nový člen naší rodiny, ovšem nikdo kromě mě a Nicole nevěděl, že to nebude tak obyčejný zvíře, co by všichni čekali, nebyl to totiž kůň, ale žirafa značky Papo...

Pro žirafu zatím nemáme žádné jméno, máme pro ni jen výběh a hoodně vysoký přístřešek, na míru vyrobený. :D Nicole má v plánu zkusit na žirafě jet na nákrčáku a celkově se s ní nějak "sblížit", tak uvidíme, jak to všechno dopadne a jestli to obě dve přežijí. Máme pár fotek z jejho příjezdu, když se seznamovala s okolím a výběhem. Je ve výběhu zatím sama a nejspíš k ní dokoupíme kamaráda do výběhu, aby tam nebyla tak sama, ale ještě nevíme, jestli bude ve výběhu s koňmi. Nejdříve si na sebe musí navzájem zvyknout. :) Její osobní výběh jsme pojmenovali "Žirafák", aby se pamatovalo, že jsme ten výběh udělali speciálně pro ni - naši zatím bezejmenou žirafu.

A teď už fotky.


A tady z vyjížďky s Nicole, ale o tom článek jindy. :)

Vyjde o ní vizitka jako u jiných zvířat a koní, kde bude o ní více info. :)
To je prozatím vše, loučí se s Vámi

Vítejte na Ranch Granix!

10. září 2015 v 18:14 | Thelokin |  Stájové info

Vítejte na Ranch Granix!

Na tento ranch jsme se přestěhovali 10.9. 2015 a je zaměřený na přirozenou komunikaci s koněm. Žíjeme zde v souladu s přrodou a zvířaty - žijeme ekologicky. Ranch patří Thelokin (Thea), ale hlavní trenérkou a manažerkou je Nicole.
Náš ranch se nachází v v přírodě, oblehlý ze stran lesy a louky.

Snad se Vám zde bude líbit! :)

© 2015